Blog

Czym się zajmujemy? Czytaj na bieżąco na naszym blogu.

Wigilia w dominikańskiej „Beczce” 19.12.2010 12. grudnia 2010, 20:17

W najbliższą niedzielę spotkamy się na wspólnej wigilii opiekunów i podopiecznych. Zapraszamy do udziału także osoby będące kiedyś związane z naszą grupą, pracowników Domu Pomocy Społecznej, w którym mieszka znaczna część naszych podopiecznych oraz zaprzyjaźnione z grupą „Łanowa” osoby.

Przeżywanie tego wyjątkowego wydarzenia rozpoczniemy od wspólnej Mszy Świętej o godzinie 12.00 w kościele OO. Dominikanów. Po Mszy Świętej udamy się do dominikańskiej „Beczki”, aby tam spotkać się na świątecznym posiłku, połamać opłatkiem, wspólnie „pokolędować” i wyczekiwać wizyty wyjątkowego gościa. Już dzisiaj chcemy Was zaprosić do przybycia na Mszę Świętą, jak i samą Wigilię.

Warte zapamiętania:

12.00 – Msza Święta w kościele OO. Dominikanów,
następnie „Beczka” – wspólna Wigilia.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Spacer po Cmentarzu Rakowickim 07. listpoada 2010, 12:04

W najbliższy poniedziałek tradycyjnie po uroczystości Wszystkich Świętych odwiedzimy Cmentarz Rakowicki. Spotkamy się o godzinie 17:00 pod główną bramą, by udać się pod grobowiec dominikański, gdzie zapalimy znicze.
Serdecznie zapraszamy.

Weekend na górze Chełm 19. października 2010, 22:50

Tydzień temu pojechaliśmy na weekend do Myślenic na zaproszenie pana Pawła. Pan Paweł sam zgłosił się do nas po czerwcowej kweście u OO. Dominikanów i zaoferował swoje prywatne obserwatorium astronomiczne na górze Chełm jako miejsce na pomniejsze wyjazdy. My oczywiście z wdzięcznością postanowiliśmy skorzystać z tej propozycji i tak – wraz z Bułą, Marcinem, Grzesiem i Dominikiem – spędziliśmy jeden z październikowych weekendów na spacerach, jedzeniu naleśników i oglądaniu gwiazd.

Podłączone albumy

Startujemy 18. października 2010, 07:33

Już od dziś zaczynamy nasze co tygodniowe spotkania. Dzień i godzina w najbliższym roku akademickim pozostaną bez zmian, czyli widujemy się w poniedziałki o 16:45, najczęściej w kapitualrzu OO. Dominikanów.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Nasi podopieczni 03. października 2010, 08:40

Uruchomiliśmy następny dział – tym razem zapraszamy do przeczytania o kilku naszych podopiecznych. To oczywiście jeszcze nie wszyscy, kolejni pojawią się wkrótce.

Poznaj ich lepiej


Subskrybuj