To był czad! Łanowy weekend w Inwałdzie 20. maja 2017, 09:31

Wiosna w tym roku kazała na siebie czekać wyjątkowo długo. Dni, może że kwietniowe były chłodne i nie dawały nam wielu szans na spacery. Dlatego przy okazji pierwszej pomyślnej prognozy pogody postanowiliśmy wyjechać za miasto! Tym razem do Parków Rozrywki w Inwałdzie.

W pierwszym dniu deszcz próbował nam co prawda przeszkodzić, ale nic sobie z tego nie robiliśmy. Przywitaliśmy się chyba ze wszystkimi dinozaurami, które spotkaliśmy w Parku Spotkania z Prehistorią. Odwiedziliśmy też (i odrobinę przestraszyliśmy się) smoka, który zionął prawdziwym ogniem! Przy okazji zwiedziliśmy też zamek, a niektórzy nawet ulepili naczynia z gliny i wykuli sobie serce z żelaza.

Wieczorem, kiedy pogoda była już nieco lepsza rozegraliśmy mecz siatkówki przy głośnym dopingu naszych podopiecznych, a później urządziliśmy wspólne ognisko z kiełbaskami i śpiewami przy gitarze.

Następnego dnia pogoda była dużo lepsza, co pozwoliło nam nie tylko na odprawienie mszy świętej na świeżym powietrzu, ale też skorzystanie ze wszelkich dostępnych w Inwałdzie Atrakcji! W zależności od upodobań i zainteresowań, spacerowaliśmy po Parku Miniatur, szaleliśmy na karuzelach i zjeżdżalniach lub odwiedziliśmy Mini ZOO. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie, a wyjazd jak zwykle okazał się zbyt krótki!

Galeria z Inwałdu