Bańki + słońce = zabawa 24. kwietnia 2013, 11:06

Poniedziałkowe spotkania to przede wszystkim modlitwa z naszymi Podopiecznymi. Ale ponieważ Bóg jest wszędzie, po mszy świętej cieszyliśmy się piękną pogodą na krakowskich Plantach.

Baaaańki mydlane – czy jest ktoś, kogo to nie bawi? A bańki nasze były wyjątkowe, bo puszczane we wspaniałym towarzystwie. Choć niestety tym razem zabrakło na spotkaniu chłopców i dziewczynek z 2. piętra DPS-u na Łanowej, zabawa i tak była znakomita.

Nawet taka atrakcja jak bańki mydlane nie utrzymała w jednym miejscu Adasia, który wraz ze Staszkiem przez te kilkadziesiąt minut zdążył chyba okrążyć całe Planty :) Dobry humor udzielił się też Krystianowi – bo jak inaczej nazwać to, że zgodził się oddać nieodłącznie towarzyszącą mu piłkę? Natychmiast skorzystali z tego opiekunowie i pod czujnym okiem Patryka – kibica mistrzowskiej Asseco Resovii – doskonalili siatkarskie umiejętności.

Nasza zabawa na trawie nie uszła uwadze spacerujących krakowian i niemal natychmiast pojawili się u nas mali goście, włączając się w tworzenie wielkich baniek, które w słońcu rozbijały się na drzewach i naszych głowach, powodując głośny śmiech Patrycji i Moniki. Nie mniej radości mieniące się bańki sprawiły najmłodszym – Kubie i Dawidowi, oraz Dominikowi, który jednak podszedł do sprawy z właściwym dla siebie dystansem.

Nieco z boku jak zwykle trzymał się Misiek, ale piękna pogoda to przecież także okazja, by po prostu pogadać, dlatego Michał co chwilę bawił rozmową kolejną dziewczynę. Miłe słowo – a jakże! – dla każdej z nich miał także Daniel, któremu bardzo spodobało się też… „fruwanie na wózku” ponad barierkami otaczającymi Planty.

To było wspaniałe popołudnie, które naładowało nas energią na cały tydzień. A kiedy kolejny spacer? Jak najszybciej! Czy nasi Podopieczni nie mogą się już doczekać? Nie, to przede wszystkim my nie możemy się już doczekać! :)

Podłączone albumy

Poznaj ich lepiej