Poniedziałkowe spotkania - zaczynamy! 15. października 2011, 09:11

Poniedziałek, godzina 16.45, kapitularz oo. Dominikanów przy ul. Stolarskiej 12 – to data i miejsce naszych cotygodniowych, poniedziałkowych spotkań, które w tym roku akademickim zaczynamy już od najbliższego poniedziałku (17.10.2011). Piszemy o tym, ponieważ:

Zapraszamy wszystkich!
Stałych bywalców, jak i osoby nowe, które chciałyby się w całą inicjatywę zaangażować. Nie wymagamy od nowo przybyłych osób natychmiastowych deklaracji, dotyczących systematyczności chodzenia. Nie przydzielamy na pierwszych spotkaniach podopiecznych. Dajemy czas, by poobserwować i… zachwycić się, jak My – „Łanowicze” i w tym zachwycie z nami pozostać.

Warto wiedzieć, jak te spotkania wyglądają
Najpierw spotykamy się na wspólnej mszy Św. w kapitularzu, a później udajemy się na spacery, zajęcia plastyczne. Czasami zamiast takiego standardowego spotkania organizujemy dalsze wyprawy jak np. do „Anikina”, do ogrodu doświadczeń, nad Wisłę, itd.

Chcemy, aby każdy zainteresowany do nas trafił.
Wystarczy pojawić się o 16.40 przed kościołem oo. Dominikanów i tam na pewno nas odnajdziecie. Jeżeli nie, kierujcie się w stronę krużganków, a później kapitularza, pytając o Łanową, a na pewno ktoś Was dobrze pokieruje.

Gorąco zachęcamy!